Kurumsal / Hakkımızda

Hakkımızda

    İnşaat alanında öncü firma olmak için taahhütlerimizi zamanında ve en iyi kalitede yerine getirme , uzmanlık gerektiren zor projelerin üstesinden gelebilme , kaliteli ve yetkin insan kaynağı ile çalışmak en önde gelen prensiplerimizdendir.

    YİĞİT KONUT İNŞAAT, Kentsel Dönüşüm Kanunu ile Depreme Dayanıksız, Eski, Ekonomik  ömrünü tamamlamış  Binaları, İşyerlerini, UZMAN VE TECRÜBELİ KADROMUZ ile Kentsel Dönüşüm avantajlarından yararlanarak YENİDEN İNŞAA EDİYOR.

    Amacımız YİĞİT KONUT İNŞAAT’ı alanında güçlü bir lider marka haline getirmektir. Markalaşma çalışmalarımızda , kaliteli hizmet ve üretim yapmayı , aynı zamanda da müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı en önemli hedeflerimiz olarak görmekteyiz. 
   
    YİĞİT KONUT İNŞAAT, geleceğe yönelik geliştirdiği projeleri ile konforlu ve modern yaşam konseptini estetik mimari ile buluşturmayı amaçlamaktadır.

     Şirketimiz, mağazacılık sektöründe uzun yıllardır YİĞİT AVM ‘leri adı altında 400 çalışanı ile hizmet vermektedir. Kuruluşundan bu yana yaptığı çalışmalarla inşaat alanında da geniş bir bilgi birikimine sahip , işini bilen , eğitimli , deneyimli , birikimli insan kaynağı ile yoluna devam etmektedir.